Co je obraz na plátně?

Chcete mít originální obraz s vlastní fotkou? Vytvořte si online obraz z vlastní fotografie, který se bude skvěle vyjímat na vaší stěně. Fotoobraz je skvělou volbou pro Vaše nejlepší záběry, které nemohou zůstat někde zapomenuté v albu. Fotoobraz je vytištěn na pravé malířské plátno a profesionálně natažený přes okraje na celodřevěný rám, čímž vytváří v prostoru unikátní moderní vzhled.

Fotografuj

Demo

Vytvoř návrh

Demo

Objednej fotoobraz

Jako je obraz na plátně vyrobený?
Bleskurychlé objednání

Fotografii pro Váš obraz na plátně jednoduše a rychle nahrajete do našeho online designéra. Po nahrání fotografie můžete fotografii a samotný obraz upravovat za pomoci velkého množství nástrojů. Před samotným objednáním můžete v designérovi využít funkci živého náhledu, což znamená, že obraz se Vám zobrazí tak, jak bude vytištěn a natažený na dřevěný rám, včetně zahnutí.

Tisk na plátno

Vaše fotografie jsou vytištěné na speciální malířské plátno s 100% obsahem bavlny - (390 g/m²). Plátno má strukturovaný povrch, který mu dodává umělecký vzhled. Tisk probíhá za pomoci 12barevného profesionálního tiskového stroje, s ekologickými barvami bez zápachu ve vysokém rozlišením 2880 DPI.

Dřevěný rám obrazu

Po vytištění a vyschnutí je plátno natažené na dřevěný smrkový rám. Profil rámu je vyroben s důrazem na perfektní pověšení a napnutí plátna po celé ploše. V rozích rámu se nachází 8 dřevěných klínů, se kterými je možné po čase plátno vypnout.

Ochrana při přepravě

Vaše obrazy jsou zabalené v ochranné bublinkové fólii a následně v tvrdých kartonových obalech, které je ochraňují při přepravě.

Naši spokojení zákazníci

FOTOOBRAZY