Co je fotokniha pro střední školy?
fotokniha pre stredné školy

Fotokniha je skvělou formou jak si uchovat co nejvíce momentů ze středoškolských dob. Pár fotek, pohozených jen tak mezi sešity, nebo nalepené v pokoji na dveřích se mnohdy ztratí, nebo vyblednou.


Vytvořte si vlastní fotoknihu plnou vzpomínek, které se Vám vynoří vždy, když v ní zalistujete. Emoce radosti, které se v ní skrývají, Vám budou léta připomínat vše co jste během školních dob přežili. Věneček, lyžařské zájezdy, koncoroční výlety, exkurze, chaty, opékačky, stužková. První vážné lásky, velká přátelství ... to vše jsou okamžiky na které budete rádi vzpomínat i po letech, kdy se vaše cesty rozejdou a život vás zavane do různých končin světa.


Fotokniha je Vámi sestavená kniha poskládaná z Vašich fotografií. Fotoknihu snadno sestavíte pomocí online designéra. V aplikaci je k dispozici několik šablon fotoknih vytvořených našimi grafiky, nebo je možné vytvořit si design fotoknihy podle vlastní chuti za pomoci množství nástrojů jako jsou pozadí, texty, obrázky a efektů. Vaše návrhy rozpracovaných a objednaných fotoknih jsou přehledně uloženy v účtu, lze je upravovat i průběžně. V procesu objednávání jsou k dispozici všechny momentálně dostupné platební metody používané v Česku.
fotografování pro střední školy

Fotografuj

dále
online návrh fotoknihy

Vytvoř návrh

dále
fotokniha pro třídu střední školy

Objednaj fotoknihu

fotokniha pro střední školy
Ceny a velikosti

.

Při hromadných třídních objednávkách poskytujeme výrazné množstevní slevy až do výše 40%.

10 %20 %25 %35 %40 %
10 ks a více25 ks a více50 ks a více75 ks a více100 ks a více
Vytváření návrhu fotoknihy
Vytvářejte návrhy online ve svém prohlížeči!

V našem online editoru vytvoříte skutečně jednoduše a bleskurychle Váš návrh fotoknihy. Není potřeba instalace žádného programu do Vašeho zařízení. Vytvářejte foto produkty v pohodě i na cestách na Vašem mobilním zařízení, editor je možné spouštět i na tabletech, popřípadě větších mobilech.

fotokniha - online editor
Nástroje designéra

S nástroji designéra vytvoříte návrh Vaší fotoknihy jako profesionální grafik. Všechny nástroje jsou přizpůsobeny pro jednoduché a jasné používání.

Automatické plnění

Šablony návrhů

Vkládání textu

Rámy

Průhlednost

Přizpůsobení fotografií

Moderní design fotoknihy
fotokniha pro střední školy - společné aktivity
fotokniha pro střední školy - moderní šablony
fotokniha pro střední školy - třídní život
fotokniha pro střední školy - tvrdá vazba
fotokniha pro střední školy - editor
Naši spokojení zákazníci

FOTOKNIHY pro střední školy