Co je fotokniha pro základní školy?
fotokniha pro základní školy

Skvělou formou, jak uchovat co nejvíce momentů ze školních dob, je fotokniha. Při listování fotoknihou budou rodiče vidět, co všechno děti zažily a naučily se a pro ně zůstane fotokniha milou vzpomínkou na celý život. Jedna společná fotka ze školy už dávno nestačí a nevystihuje téměř nic. K tomu je zde fotokniha, jejíž strany jsou plné zážitků a vzpomínek.


První nesmělé kroky v novém kolektivu, až po rozlučkové slzy na konci roku…na to vše si rádi vzpomenete kdykoli fotoknihu otevřete. Lyžařské výcviky, škola v přírodě, exkurze, výlety…i po letech si každý rád zavzpomíná na všechny společné chvíle, první třídní lásky či skvělou paní učitelku.


Fotokniha je Vámi sestavená kniha poskládaná z Vašich fotografií. Fotoknihu snadno sestavíte pomocí online designéra. V aplikaci je k dispozici několik šablon fotoknih vytvořených našimi grafiky, nebo je možné vytvořit si design fotoknihy podle vlastní chuti za pomoci množství nástrojů jako jsou pozadí, texty, obrázky a efektů. Vaše návrhy rozpracovaných a objednaných fotoknih jsou přehledně uloženy v účtu, lze je upravovat i průběžně. V procesu objednávání jsou k dispozici všechny momentálně dostupné platební metody používané v Česku.
fotografování pro základní školy

Fotografuj

Demo
online návrh fotoknihy

Vytvoř návrh

Demo
fotokniha pro třídu základní školy

Objednej fotoknihu

fotokniha pro základní školy
Ceny a velikosti

.

Fotoknihy lze objednat již od 1 kusu až po velké počty s výraznými množstevními slevami.

10 %20 %25 %35 %40 %
10 ks a více25 ks a více50 ks a více75 ks a více100 ks a více
Vytváření návrhu fotoknihy
online návrh fotoknihy pro sportovní kluby
Vytvářejte návrhy online ve svém prohlížeči!

V našem online editoru vytvoříte skutečně jednoduše a bleskurychle Váš návrh fotoknihy. Není potřeba instalace žádného programu do Vašeho zařízení. Vytvářejte foto produkty v pohodě i na cestách na Vašem mobilním zařízení, editor je možné spouštět i na tabletech, popřípadě větších mobilech.

Nástroje designéra

S nástroji designéra vytvoříte návrh Vaší fotoknihy jako profesionální grafik. Všechny nástroje jsou přizpůsobeny pro jednoduché a jasné používání.

Automatické plnění

Šablony návrhů

Vkládání textu

Rámy

Průhlednost

Přizpůsobení fotografií

Moderní design fotoknihy
fotokniha pro základní školy
fotokniha pro základní školy
fotokniha pro základní školy
Naši spokojení zákazníci

FOTOKNIHY pro základní školy