Co je plochá fotokniha PREMIUM ?

Plochá fotokniha PREMIUM umožňuje, aby Vaše fotografie byly vytištěny na celou dvoustranu a bez jakýchkoli přerušení uprostřed vazby. Speciální vazba umožňuje 180° otevření fotoknihy, ve které vyniknou fotky jako v žádné jiné fotoknize! Kvalita tisku je vzhledem k typu použité technologie bezkonkurenční. Fotoknihy jsou tištěny na značkový fotopapír FujiFilm Archive Paper prostřednictvím tzv. mokrého procesu, jaký znáte z klasických fotografií. Plochá fotokniha PREMIUM je ideální zejména na svatební fotografie, záběry Vašeho děťátka, umělecké fotografie a všude tam, kde chcete nechat vyniknout fotografie v co největším zobrazení.

Vytváření návrhu fotoknihy

Fotografuj

Demo

Vytvoř návrh

Demo

Objednej fotoknihu

Vytvářejte návrhy online ve svém prohlížeči!

V našem online editoru vytvoříte skutečně jednoduše a bleskurychle Váš návrh fotoknihy. Není potřeba instalace žádného programu do Vašeho zařízení. Vytvářejte foto produkty v pohodě i na cestách na Vašem mobilním zařízení, editor je možné spouštět i na tabletech, popřípadě větších mobilech.

Automatické vylepšování fotografií

Zvolte automatické vylepšení Vašich fotografií v případě, pokud Vaše fotografie nejsou podle Vašich představ!

Nástroje designéra

S nástroji designéra vytvoříte návrh Vaší fotoknihy jako profesionální grafik. Všechny nástroje jsou přizpůsobeny pro jednoduché a jasné používání.

Automatické plnění

Šablony návrhů

Vkládání textu

Rámy

Průhlednost

Přizpůsobení fotografií

Moderní design fotoknihy
plochá fotokniha pro zamilované
plochá fotokniha - cestování
plochá fotokniha - společné cestování
plochá fotokniha - narozeniny
plochá fotokniha - svatební
fotoknížka pro holky
Naši spokojení zákazníci

PLOCHÉ FOTOKNIHY