Poštovné a doba dodání


Pro doručování zásilek využíváme kurýrní společnost GLS a Zásilkovna. Zásilky jsou doručovány přímo do rukou adresáta nebo v případě Zásilkovny na vámi zvolené výdejní místo.. Doručení je následující pracovní den po odeslání zásilky. Před doručením je adresát informován prostřednictvím sms zprávy na mobilní číslo uvedené v objednávce.


GLS Zásilkovna

Cena doručení kurýrem GLS - 135 Kč

Duručení na výdejní místo Zásilkovna - 89 Kč


Doručení při objednávce nad 999 Kč - ZDARMA

K objednávkám neúčtujme žádné jiné poplatky (např. manipulační poplatek).Doba dodání

Doba výroby fotoproduktů je průměrně 5 pracovních dnů. V určitých obdobích (předvánoční, po svátcích…) se může doba výroby prodloužit na 10 pracovních dnů.Doručení na výdejní místo Zásilkovna


Pro jednoduché a rychlé doručování jsme ve spolupráci se společností Zásilkovna přidali do metod doručení možnost vyzvednutí objednávek na výdejních místech. Zásilkovna představuje moderní a zákaznicky velmi pohodlný způsob dopravy objednaného zboží. Ten je založen na široké síti výdejních míst. Zásilkovna pobočky přímo neprovozuje, jsou jimi zpravidla lokální provozovny nejrůznějších druhů, výdejní místo proto můžete najít na své nejbližší čerpací stanici, v samoobsluze, papírnictví, čistírně oděvů, restauraci, kopírovacím centru nebo třeba parfumerii.Jaké jsou výhody doručení na výdejní místo?

Rychlost - vyzvednutí zásilky bez čekání

Stovky výdejních míst - více než 2800 výdejních míst v ČR.

Termín vyzvednutí - zásilka na Vás počká na výdejním místě až 21 dní

3. osoba - pro balíček pošlete kohokoliv, komu věříte. Stačí mu prozradit heslo

Informační SMS - jakmile je zásilka připravena k vyzvednutí obdržíte informační SMS

Bezpečnost - heslo pro vyzvednutí zásilky znáte jen vy

Cena - cena doručení na výdejní místo je pouze 2,80 €