Velkoformátové XXL fotografie

Koláže z desítek fotek nebo jen ta jedna nejlepší na celou plochu. Takovou může mít podobu velkoformátová foto XXL. Velkoformátové foto XXL si můžete dát zarámovat do vlastního rámu nebo nalepit přímo na zeď (rám ani lepidlo není součástí dodávky). Ideální forma fotografií Vašich vzpomínek denně na očích. V nabídce jsou formáty s orientací na výšku, šířku nebo čtvercové, nejčastějších rozměrů 1 : 2, 1 : 3, 2 : 3, 3 : 4 a 1 : 1. Krásně určitě vyniknou Vaše panoramatické fotografie krajin s poměrem stran 1: 3

Další informace
Inteligentní online editor

Fotografie pro Vaše XXL foto si jednoduše a rychle nahrajete do našeho online designéra. Po nahrání můžete fotografie upravovat za pomoci velkého množství nástrojů. Pokud si přejete vytvořit koláž z fotografií, aplikace automaticky rozmístí fotografie dle Vámi zvolené šablony.

Technologie tisku

Vaše fotografie jsou tištěné na kvalitní fotopapír gramáže 200 g / m². Matný povrch fotografického papíru odolává případným otiskům a umožňuje vysoce kvalitní tisk i těch nejmenších detailů. Tisk probíhá za pomoci 12 barevných profesionálních tiskových strojů, s ekologickými barvami ve vysokém rozlišením 300 DPI.

Ochrana při přepravě

Vaše velkoformátové fotografie jsou zabaleny v ochranné bublinkové fólii a následně v tvrdých kartonových tubusech, které je chrání při přepravě.

Naši spokojení zákazníci

XXL foto

Naši spokojení zákazníci